DOPRAVA ZDARMA JIŽ OD 1500 KČ!

O mně

IMG_8648-1

Milí zájemci o homeopatické služby,

mou původní profesí bylo zpracování účetnictví. V 90. letech jsem založila účetní firmu, které jsem postupně věnovala většinu svého času, protože se účetnictví stalo tak trochu mým koníčkem. Mými klienty byli jak malí podnikatelé, tak větší firmy, které podnikaly v různých oborech. Zajišťovala jsem pro ně kompletní účetní a daňové služby včetně zastupování na úřadech.

Jako většinu lidí, kteří poznali homeopatii, i mě k ní přivedla náhoda. O homeopatii jsem se začala zajímat po narození našeho syna. Jako každé dítě v České republice, byl náš syn v půl roce poprvé očkován vakcínou Infanrix Hexa. Asi hodinu po očkování se jeho malé tělíčko začalo prohýbat v kočárku, bojovalo s bolestí a syn proplakal skoro celý den. Nepomohla ani má náruč, kde jsem ho po celý zbytek dne nosila a konejšila. Byla jsem zoufalá a bezradná. Když jsem to samé viděla po druhé dávce očkování Infanrix Hexa, rozhodla jsem se hledat řešení. Léky klasické medicíny typu Paralen, Ibuprofen, Nurofen mně nepřišly příliš vhodné jako řešení. Navíc problém neřeší, ale pouze potlačují.

K homeopatii mne přivedl pan MUDr. Tomáš Karhan, kterého jsem oslovila v době, kdy syn měl časté rýmy a kašel. Doktor na ORL nám sdělil, že mu bude muset být odebrána nosní mandle. S panem doktorem Karhanem jsme měli schůzku, která trvala asi 1 hodinu. Celou tu dobu s námi vedl rozhovor, který se týkal hlavně syna, ptal se, jaký syn je, jak se chová, co dělá mezi kamarády, jaké jsou jeho oblíbená jídla, jaké má zlozvyky atd. Pro mne to byl tehdy nezapomenutelný rozhovor, neboť do té doby jsem znala pouze z návštěv u praktického lékaře jen dotazy, co mě bolí a kde mě to bolí a co musím brát za léky a jaká vyšetření musím podstoupit. Nikdy se mne žádný doktor neptal na to, jak se cítím, co moji bolest zhoršuje či zlepšuje, jaké jsou projevy bolesti apod. Dostali jsme nakonec jednu malou kuličku, kterou syn vycucal jako bonbon.

Pan doktor nejenom, že vyléčil našemu synovi rýmy a kašel, zrušili jsme termín na již domluvenou operaci nosní mandle, ale syn se v mnohém změnil, začal mít více energie, přestal být umanutý, začal být více soustředěný a více spolupracovat. To hlavní bylo, že přestal být nemocný. Ve školce bylo v zimě spousta nemocných dětí a náš syn těmi virózami a bacily vesele proplouval a neonemocněl.
V tu dobu jsem se přihlásila na studium Homeopatické akademie pana Mgr.Jiřího Čehovského, kde jsem pronikla hlouběji do tajemství homeopatie.

stažený souborHomeopatie rovněž pomohla i našemu čtyřnohému členovi rodiny, Rhodeskému Ridgebackovi. V pěti letech mu vypadaly všechny drápy na packách a zůstaly mu pouze krvavé pahýly, které byly pro něj velmi bolestivé, že odmítal chodit. Bylo mu diagnostikováno autoimunitní onemocnění a snížená činnost štítné žlázy. Veterinář nám sdělil, že jediná doživotní léčba je hormonální léčba a pravidelné užívání kortikoidů. Po roční léčbě pomocí homeopatie a autopatie se náš pes uzdravil, zahojily se a dorostly mu drápy a hodnoty štítné žlázy se srovnaly. Pejsek si vede velmi dobře, je šťastný a spokojený a teď mu bylo 12 let. Náš druhý pes, také Rhodéský Ridgeback, řeší všechny své akutní problémy, rovněž homeopaticky.

Nyní aktivně provozuji svoji poradnu a nadále pokračuji ve vzdělávání v homeopatii, protože je stále co objevovat. Absolvovala jsem Medicínské minimum v rámci Homeopatické akademie, v červnu 2017 jsem ukončila Homeopatické studium pro pokročilé, kurz First Aid for Pets pořádaný anglickou School of Homeopathy, absolvovala jsem kurzy homeopatické detoxikační léčby holandského homeopata Tona Jansena.

Jako homeopat nyní potkávám rozmanité typy klientů všech věkových kategorií, různorodého rodinného zázemí, osobní minulosti a všelijakých typů onemocnění. Pomocí homeopatie pracuji s každým klientem individuálně s cílem pomoci uzdravit klienta jako celek a obnovit jeho vitální sílu. My lidé, často podceňujeme naši schopnost lidského těla uzdravit jakoukoliv zdravotní potíž nebo chorobu, ale pravda je taková, že naše vlastní vitální síla je schopna utkat se s jakoukoliv výzvou. Homeopatie stimuluje vitální sílu tak, aby optimálně fungovala a pomohla člověku vyléčit jakoukoliv potíž, akutní nebo chronickou.

Ráda pomohu i Vám!

Gabriela Vokálová