Proč užívat přírodní produkty italské firmy A.V.D.Reform

Firma A.V.D. Reform má své pevné postavení na italském trhu již 30 let.

A.V.D. Reform založil před 30 lety Olivio Ravasini s cílem vyvinout přírodní produkty, které pomáhají zachovat psychickou a fyzickou pohodu člověka ve všech směrech.

Vysoká kvalita života a zdraví člověka jsou hlavním posláním italské společnosti A.V.D. Reform. Její základní cíle jsou výzkum a výběr efektivních surovin, neustálá inovace a pokročilé formulace složek, exkluzivní výrobní procesy, jako je například energizace vody.

A.V.D. Reform má své pevné postavení na italském trhu jako výrobce přírodních doplňků stravy a zároveň jsou úspěšnými průkopníky mykoterapie.

Řada Micotherapy a Aloha Medicinal je odpovědí na stále se zvyšující poptávku po zdraví a pohody v nejširším možném smyslu.Neustálý výzkum a využívání profesionálů na vysoké úrovni umožnily A.V.D. Reform pevně se usadit na trhu v této oblasti. Když si vyberete nebo doporučíte produkt A.V.D. Reform, přispějete k lepšímu prostředí, ve kterém žijeme. A.V.D. Reform instaloval ve své centrále fotovoltaický systém, který je schopen dodávat většinu energie používané k výrobě vysoce kvalitních a osvědčených přírodních produktů.

Zvláštností léčebných hub, které jsou součástí jejich přírodních produktů, je synergie mycelia-plodnice a suchého extraktu v různých procentech v závislosti na použité houbě a účinku. V některých přípravcích najdete i suché rostlinné extrakty. Všechny léčivé houby, které A.V.D.Reform používá k výrobě svých přírodních produktů, pocházejí z certifikovaných ekologických plodin. Neobsahují žádné těžké kovy a jsou vhodné i pro vegany. Velmi důležité je, že léčivé houby jsou baleny do rostlinných kapslí ze slonovinové barvy, aby se zachovala jejich kvalita a chránila obsah před UV zářením.

A.V.D. Reform pěstuje houby v oblasti italských Alp, místě považovaném za plíce Evropy.Houby nejsou pěstované venku, protože houba působí jako "chelátor" toxických látek, které by se mohly hromadit, a staly by se toxickými pro tělo.Léčivé houby rostou ve speciálních nádobách na bázi bezlepkových obilovin v chráněné a kontrolované atmosféře. Na konci vývoje je procento mycelia téměř úplné (97-100%), aby byla zaručena absence obilovin. Velice dbají na sušení hub, protože nedostatečná teplota a vlhkost mohou vést k tvorbě plísní s následnou produkcí mykotoxinů, které jsou škodlivé pro játra.

Kromě klasických a povinných mikrobiologických kontrol A.V.D. Reform garantuje absenci těžkých kovů a chemických polutantů(xenobiotik a mykotoxinů).  

Mezi nejprodávanější produkty A.V.D. Reform patří např. IMMUNITY ASSIST FORTEALOHA CORDYCEPS  nebo pro sportovce PERFORMANCE FORTE.

Pure-Bio-Natura1- menší verze pro www stránky